Συμμετοχή Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας στην Διεθνή Έκθεση Τροφίμων & Ποτών

Η Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας σε συνεργασία με τα Επιμελητήρια Βοιωτίας, Εύβοιας, Ευρυτανίας, Φθιώτιδας και Φωκίδας η Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας ανακοινώνει την συμμετοχή της στην 3η Διεθνή έκθεση τροφίμων και ποτών,

“ FOODEXPO GREECE – OENOTELIA 2016 ”

η οποία θα λάβει χώρα από τις 19 έως 21 Μαρτίου 2016 στο εκθεσιακό κέντρο METROPOLITAN EXPO στην Αθήνα στο διεθνές αεροδρόμιο Ελευθέριος Βενιζέλος.
Η συμμετοχή των ενδιαφερόμενων παραγωγών και επιχειρήσεων στο περίπτερο της Περιφέρειας προϋποθέτει την παρουσία εκπροσώπου καθ’ όλη τη διάρκεια της έκθεσης, ενώ σημαντική θα είναι για την καλύτερη εικόνα της προσπάθειάς μας η ύπαρξη προωθητικού υλικού εκ μέρους των συμμετεχόντων.
Παρακαλούμε όσες επιχειρήσεις της Ευρυτανίας επιθυμούν να συμμετάσχουν στην έκθεση στο περίπτερο της Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας και των Επιμελητηρίων, να εκδηλώσουν το ενδιαφέρον τους το συντομότερο, και όχι αργότερα από την 1η Φεβρουαρίου 2016, επικοινωνώντας με το γραφείο του Επιμελητήριου στο τηλέφωνο 2237080036 ώρες 10:30 π.μ με 12:00 π.μ.
Περισσότερα στοιχεία για την έκθεση μπορείτε να αναζητήσετε στην παρακάτω ηλεκτρονική διεύθυνση www.foodexpo.gr
Είμαστε στην διάθεσή σας για  διευκρινήσεις και επιπλέον πληροφορίες.